.:: فروشگاه اینترنتی کود آنلاین - محتوای آموزشی-مقالات ::.

فروش اینترنتی انواع کودهای کشاورزی

فروشگاه اینترنتی کود آنلاین
 وارد شوید
حساب کاربری

محتوای آموزشی-مقالات

صفحه اصلی  
مزایای استفاده از کود کامل گرانوله نمودایر
کود کامل ارگانیک نمودایر یکی از راه‌های موثر برای اصلاح خاک و تقویت آن است. این نوع کود، سازگار با محیط زیست بوده و توانایی جذب عناصر شیمیایی را داراست. در این مقاله به توصیف کود کامل ارگانیک که یکی از بهترین راه‌های سازگار با محیط زیست برای اصلاح خاک و تقویت خاک است میپردازیم . این نوع کود باعث جذب عناصر شیمیایی در خاک می‌شود و بهبودی عمده‌ای در کیفیت خاک و عملکرد گیاهان دارد. در این مقاله به بررسی جزئیات بیشتر در مورد کود کامل ارگانیک خواهیم پرداخت.
[مشاهده آموزش]

اسید هیومیک چیست؟ و چه مزایای دارد ؟
اسید هیومیک ترکیبی از مواد هوموس دار می باشد که از تجزیه بیولوژیکی هر گونه پسماند های آلی به دست می آید. هیومیک اسید ترکیبی از برخی اسیدی ها ، کربوکسیل و ترکیبات فنولات بوده و در نتیجه خاصیت های شناخته شده اسید های پایه را ندارد بلکه به دلیل اندک pH اسیدی (۳٫۸ تا ۵) و اینکه دارای ترکیبات هوموس است ، آن را اسید هیومیک می نامند. ترکیبات هوموسی همچون هیومیک و فولویک به عنوان کود کشاورزی آلی در زراعت استفاده داشته و در دو فاز جامد و مایع تولید می شود.
[مشاهده آموزش]

سرما زدگی درختان در فصل بهار
سرمازدگی درختان در فصل بهار
[مشاهده آموزش]

پر درآمد ترین محصولات کشاورزی در ایران
سودآورترین محصولات کشاورزی در ایران وقتی صحبت از کشاورزی و محصولات کشاورزی می شود , مایلیم محصولی را کشت کنیم که نسبت به سایر محصولات کشاورزی پولسازترین و درامدزاترین محصول کشاورزی باشد. برای اینکه بتوانیم بهترین محصول کشاورزی برای کاشت را انتخاب کنیم لازم است ,که در این زمینه اطلاعاتی بروز داشته باشیم. اگر بتوانید اطلاعات جدید و بروزی داشته باشید و ایده های جدید کشاورزی را یاد بگیرید می توانید کشاورزی خود را به یک کشاورزی پردرآمد و پولساز تبدیل کنید.
[مشاهده آموزش]

علائم کمبود مواد غذایی در گیاهان
تامین ناکافی یک عنصر به یک اختلال تغدیه گیاهی ( کمبود عناصر غذایی ) منجر می شود که اثر آن در قالب علائم کمبود مشخص بروز می کند. کمبود یک عنصر معدنی ضروری به راحتی می تواند با ظهور مجموعه ای از علائم همبسته باشد. به طور مثال یک کمبود خاص ممکن است الگوی خاصی از رنگ پریدگی در گیاه را بروز دهد. ممکن است تشخیص این علائم در گیاهان رشد یافته در خاک به دلایل زیر دشوار باشد. علائم کمبود عناصر غذایی در گیاه، بازتاب اختلال های متابولیکی است که از عدم تامین کافی یک عنصر ضروری حاصل می شوند. این اختلال ها با نقشی که عناصر ضروری در متابولیسم و کارکرد طبیعی گیاه ایفا می کنند مرتبط است. بنابراین بسیار مهم است که این کمبود را به درستی برای گیاه بر طرف کنیم.
[مشاهده آموزش]

تغذیه و کود دادن به گیاهان خانگی
تغذیه و کود دادن به گیاهان خانگی برگ های گیاه تان رنگ پریده به نظر می رسند یا رشد کندی دارند؟ نگران نباشید هنوز می توان آن را نجات داد. گیاهان نیاز به تغذیه دارند، چون تغذیه لازمه سلامت آن ها است. گیاه بدون تغذیه هم می‌تواند سال‌ها زندگی کند، اما کم کم ضعیف شده و مستعد بیماری می‌شود. بسیاری از گیاهانی که به آن‌ها توجهی نمی‌شود چون بی‌ارزش به نظر می‌رسند، ظاهر بدتری یافته و یک قدم به سطل آشغال نزدیک‌تر می‌شوند. ظرف یک ماه می‌توانید گیاه خود را از مرگ نجات داده و به زندگی باز گردانید.
[مشاهده آموزش]

آموزش نگهداری گل و گیاهان آپارتمانی
▪ انتخاب گیاه خانگی با فرا رسیدن فصل بهار و جلوه رنگارنگ گلها و گیاهان آپارتمانی، دفعات بسیاری به تهیه یک گیاه مناسب خانگی فکر میکنیم و چه بسا گیاهی را به خانه آورده، اما در نگهداری آن موفق نمیشویم. باید به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب گیاه مناسب، به شرایط منزل خود و همچنین به اینکه قصد دارید گیاه را در کجا قرار دهید فکر کنید. اما روش صحیح انتخاب گل و
[مشاهده آموزش]

کشاورزی ارگانیک
کشاورزی ارگانیک چیست؟ محصولات ارگانیک به محصولات کشاورزی مانند میوه ها، سبزیجات، غلات و محصولات لبنی گفته می شود که کاملا طبیعی پرورش داده می شوند و در تولید آن ها از کود شیمیایی و فاضلاب، آفت کش ها، سموم، هورمون ها و دستکاری های ژنتیکی استفاده نمی شود.
[مشاهده آموزش]

کودهای بیولوژیک
کودهای زیستی (کود بیولوژیک) به مواد حاصل‌خیزکننده‌ای گفته می‌شود که دارای تعداد کافی از یک یا چند گونه از میکروارگانیسم‌های سودمند خاکزی هستند. کودهای زیستی، ریزاندامگان‌هایی (میکروارگانیسم‌هایی) هستند که قادرند عناصر غذایی خاک را در یک فرایند زیستی تبدیل به مواد مغذی همچون ویتامینها و دیگر مواد معدنی کرده و به ریشه گیاه برساند. مصرف کودهای زیستی کم هزینه تر هستند و در اکوسیستم آلودگی به وجود نمی‌آورد. کودهای زیستی مواد نگه‌دارندهٔ میکروارگانیزم‌های سودمند خاک می‌باشند.
[مشاهده آموزش]


صفحه : [1]
پشتیبانی 9:00 الی 20:00
ضمانت اصل بودن کالا
اعتماد به ما
logo-samandehi
منو ها
محصولات
تماس با ما
09120646507
09359211444
info@koodonline.com
9:00 صبح الی 20:00

اصفهان نجف آباد استان: اصفهان، شهرستان : نجف آباد، بخش : مرکزی، شهر: نجف آباد، محله: شریعتی، کوچه شهیدمحمدعلی پورمحمدی، کوچه شهید بهرام صف آرا[41]، پلاک: 4.0، طبقه: همکف

تلفن :03142698125

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : 

 

 

© حقوق کپی برداری برای فروشگاه اینترنتی کود آنلاین محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا