.:: فروشگاه اینترنتی کود آنلاین - جعبه کمک های اولیه گیاه ::.

فروش اینترنتی انواع کودهای کشاورزی

فروشگاه اینترنتی کود آنلاین
 وارد شوید
حساب کاربری

جعبه کمک های اولیه گیاه

صفحه اصلی / محصولات / کودهای مخصوص گل های آپارتمانی و خانگی  

جعبه کمک های اولیه گیاه
🔍


جعبه کمک های اولیه گیاه


150,000 تومان

ناموجود
بسته ی ترکیبی کود و آفت کش
مخصوص گل و گیاه آپارتمانی و خانگی
کد محصول : 60238

مشتری گرامی توجه داشته باشید.فقط در ارسال بار با پست هزینه ارسال در فاکتور لحاظ می شود و در مواردی که ارسال ها توسط باربری و اتوبوس یا  وانت هزینه ی ارسال بار نامشخص می باشد

و هزینه پس از تحویل بار توسط مشتری باید پرداخت شود.

توجه داشته باشید هزینه ثبت شده در نحوه ی ارسال با پست برای کالاهای با وزن نیم کلیو و پایین تر است و کالاهای با وزن بالاتر از 500گرم  با قیمت بالاتر محاسبه میگردد و مابه تفاوت این قیمت توسط خریدارباید پرداخت گردد .و درنحوه ی ارسال کالا با تیپاکس هزینه ی ارسال کالا بصورت پسکرایه انجام میشود .

مدت زمان تحویل کالای خریداری شده پس از ثبت سفارش  3 الی 7 روز کاری می باشد .

 

لطفا قبل از افزودن هر کالا به سبد خرید توضیحات مربوط به آن کالا که در پایین همین صفحه آمده است را با دقت مطالعه فرمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 
توضیحات

جعبه کمک های اولیه گیاهی بسته ی مراقبتی کاملی است که نیاز شما برای حفظ و نگهداری از گیاهان خانگی خود را فراهم می کند. این جعبه شامل کود تقویتی، حشره کش زیستی، پودر ریشه زایی، قارچ کش زیستی، محلول محرک رشد و محلول براقکننده و محافظ می باشد که توضیحاتی در مورد نحوه و زمان مصرف هر کدام در زیر ذکر شده است.

    کود کامل:

این کود شامل عناصر پرمصرف برای انواع گیاهان آپارتمانی، کاکتوس و ساکولنت م ‌یباشد. عناصر پرمصرفشامل نیترون، فسفر و پتاسیم به میزان زیاد برای رشد و نمو مورد نیاز انواع گیاهان هستند. در این کود عناصراعلام شده با ترکیب 20% نیتروژن، 20% فسفر و 20% پتاسیم در اختیار گیاه قرار می‌گیرد.

علائم کمبود عناصر پرمصرف در گیاهان:

علائم کمبود ازت: کمبود ازت در گیاهان موجب زردی برگ‌های پیر می‌شود، رشد گیاه با افت شدیدی مواجهمی‌گردد و کم کم این زردی به برگ‌های بالاتر هم سرایت پیدا می‌نماید.

علائم کمبود پتاس: اگر گیاه کمبود پتاس داشته باشد، برگ‌های پایین آن زرد می‌شود و به آرامی می‌سوزد تااینکه برگ‌های بالا را هم نابود می‌کند.

علائم کمبود فسفر: اگر گیاه دچار کمبود فسفر شود، برگ‌هایی که جوان هستند کوچ ‌کتر م ‌یشوند و جوانهانتهایی گیاه بسیار ضعیف می‌گردد. در نتیجه گیاه اصلا‌ا رشد خوبی نخواهد داشت و کم کم از بین می‌رود.

نحوه مصرف:

با احتیاط درب قوطی حاوی کود کامل را باز نموده و با استفاده از پیمانه موجود در جعبه به مقدار توصیه شدهکود را در روی بستر گلدان یا خاک باغچه در نزدیکی بوته گیاه ریخته و سپس آبیاری نمایید.

مقدار و زمان مصرف:

کود 20 20 20 برای گیاهان آپارتمانی و کاکتوس های کوچک بدین صورت است که:

1-در فصل بهار و تابستان به اندازه‌ای که گیاه رشد کرده است باید اندازه یک سوم و یا دو قاشق چای خوریدر هر دو هفته یکبار به گیاه از این کود داده شود.

2-در فصل پاییز و زمستان باید دیگر به کاکتوس‌ها از این کود داده نشود و گیاهان هم هر دو ماه یکبار به هماناندازه دو قاشق چای خوری کود دهی شوند.

کود 20 20 20 برای گیاهانی آپارتمانی و کاکتوس‌هایی که در سایز متوسط رشد کرده باید به اینصورت استفاده شود که :

1-در فصل بهار و تابستان به اندازه‌ای که گیاه رشد کرده است هر دو هفته‌ای یکبار اندازه دو قاشق چایخوری از این کود داده شود.

2-در فصل پاییز و زمستان باید کود دهی به کاکتوس‌ها را متوقف کنید و برای گیاهان هم دو ماهی یکبار بههمان اندازه دو قاشق چای خوری کود بدهید.

محلول حشره کش گیاهی:

همواره انواع حشرات به گیاهان آپارتمانی و باغچ ‌های حمله نموده و باعث آسیب و حتی مرگ گیاه می‌شوند. اینمحلول که از مواد مؤثره گیاهان مختلف که در دفع تعداد قابل توچهی از حشرات مضر مفید هستند، تولید شده دراین محلول سعی شده با استفاده از عصاره گیاهان مختلف کنترل حشرات را در محیط خانه و حیاط کم خطرترنماید.

روش مصرف:

این محلول را قبل از استفاده تکان داده و با استفاده از دستکش موجود در جعبه درب بطری را باز نموده و سریآبپاش را نصب نمود و به میزان توصیه شده محلول را روی بر ‌گهای گیاهان اسپری نمایید. سعی شود ‌برگها رابا محلول بصورت کامل آغشته نموده بطوری که محلول از بر ‌گها چکه نکند.

برای هر گیاه با ابعاد متوسط 4تا6 بار و برای گیاهان بزرگ‌تر 8 تا 10 بار اسپری نموده، بطوری که سطح همهبر ‌گها آغشته شود ولی محلول اضافه از برگ‌ها چکه نکند.

پودر ریش ‌هزایی:

این پودر در زمان قلمه گیری و تکثیر گیاهان آپارتمانی، باغچه‌ای، کاکتوس و ساکولنت با هدف افزایشسرعت ریشه زایی و ایجاد ریشه‌های قوی‌تر مورد استفاده قرار م ‌یگیرد.

روش و میزان استفاده: انتهای ساقه یا اندام مورد نظر برای تکثیر را به طول یک سانتی‌متر خیس نموده ودرب قوطی پودر را باز کرده و داخل پودر زده و با تکان دادن قلمه پودرهای اضافه را جدا نمایید، بطوریکه یکلایه نازک از پودر در انتهای پودر باقی بماند. سپس قلمه در بستر تکثیر ترجیحا‌ا 50% کوکوپیت و 50% پرلایتاستفاده شود. رطوبت محل نگهداری قلمه و گرمای بستر را حفظ نمایید.

محلول قارچ کش گیاهی:

قارچهای از دیگر عوامل زنده آسیب رسان به گیاهان هستند. در این محلول نیز از مواد مؤثره گیاهی برایکنترل تعدادی از قار ‌چها، استفاده شده تا کنترل در این عوامل رایج بیماری‌زای گیاهان در محیط آپارتماننیازی به مواد شیمیایی مضر نباشد.

روش مصرف:

این محلول را قبل از استفاده تکان داده و با استفاده از دستکش موجود در جعبه درب بطری را باز نموده وسری آبپاش را نصب نمود و به میزان توصیه شده محلول را روی برگ‌های گیاهان اسپری نمایید. سعیشود بر ‌گها را با محلول بصورت کامل آغشته نموده بطوری که محلول از برگ‌ها چکه نکند.

برای هر گیاه با ابعاد متوسط 4 تا 6 بار و برای گیاهان بزرگ‌تر 8 تا10 بار اسپری نموده، بطوری که سطحهمه بر ‌گها آغشته شود ولی محلول اضافه از برگ‌ها چکه نکند.

محلول محرک رشد:

این محلول حاوی عناصر کم مصرف گیاهی می‌باشد. این عناصر به میزان اندک توسط گیاه مصرف ‌میشودولی در رشد و نمو گیاهان نقش مهمی دارند. در این محلول عناصری شامل؛ آهن، بر، منگنز، روی ومس وجود دارد.

روش مصرف:

این محلول را قبل از استفاده تکان داده و با استفاده از دستکش موجود در جعبه درب بطری را باز نموده وسری آبپاش را نصب نمود و به میزان توصیه شده محلول را روی برگ‌های گیاهان اسپری نمایید. سعیشود بر ‌گها را با محلول بصورت کامل آغشته نموده بطوری که محلول از بر ‌گها چکه نکند.

برای هر گیاه با ابعاد متوسط 4 تا 6 بار و برای گیاهان بزرگ‌تر 8 تا10 بار اسپری نموده، بطوری که سطحهمه بر ‌گها آغشته شود ولی محلول اضافه از بر ‌گها چکه نکند.

محلول براق کننده:

این محلول با استفاده از روغن‌های گیاهی بی‌خطر تولید شده که باعث براق شدن سطح بر ‌گها وهمچنین در صورت استفاده در زمان مناسب به عنوان محافظی در برابر برخی آفات گیاهی عمل می‌نماید.

روش مصرف:

این محلول را قبل از استفاده تکان داده و با استفاده از دستکش موجود در جعبه درب بطری را باز نموده وسری آبپاش را نصب نمود و به میزان توصیه شده محلول را روی برگ‌های گیاهان اسپری نمایید. سعیشود بر ‌گها را با محلول بصورت کامل آغشته نموده بطوری که محلول از بر ‌گها چکه نکند.

برای هر گیاه با ابعاد متوسط 4 تا 6 بار و برای گیاهان بزرگ‌تر 8 تا 10 بار اسپری نموده، بطوری کهسطح همه بر ‌گها آغشته شود ولی محلول اضافه از بر ‌گها چکه نکند.

 

محصولات مشابه

نظرات کاربران


هیچ نظری وجود ندارد .
امتیازتان به این محصول را انتخاب کنید :
 نـــــــــــام شمـــــــا :


پشتیبانی 9:00 الی 20:00
ضمانت اصل بودن کالا
اعتماد به ما
logo-samandehi
منو ها
محصولات
تماس با ما
09120646507
09359211444
info@koodonline.com
9:00 صبح الی 20:00

اصفهان نجف آباد استان: اصفهان، شهرستان : نجف آباد، بخش : مرکزی، شهر: نجف آباد، محله: شریعتی، کوچه شهیدمحمدعلی پورمحمدی، کوچه شهید بهرام صف آرا[41]، پلاک: 4.0، طبقه: همکف

تلفن :03142698125

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : 

 

 

© حقوق کپی برداری برای فروشگاه اینترنتی کود آنلاین محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا